19th Ave New York, NY 95822, USA
DRUSKININKIEČIAI PIANISTAI DŽIAUGIASI LAIMĖJIMAIS KONKURSE “ETIUDAS IR NE TIK”

Karantino sąlygos ir nuotolinis mokymas – ne kliūtis mūsų mokyklos darbštiems ir atkakliems pianistams tobulėti bei siekti meno aukštumų. Tą jie kaskart įrodo dalyvaudami nuotoliniuose konkursuose ir džiugindami savo pasiekimais.
Kovo 8 – 10 dienomis vyko XVIII – as Lietuvos virtualus jaunųjų pianistų konkursas ,,Etiudas ir ne tik“, kurį organizavo Alytaus rajono meno ir sporto mokykla. Konkurse dalyvavo 133 pianistai iš visos Lietuvos. Šiame konkurse dalyvavo devyni mūsų mokyklos jaunieji pianistai, tai: antros klasės mokinys Oskaras Krivenokas, ketvirtos klasės mokinė Elzė Krasnickaitė, šeštos klasės mokinė Miglė Koženevskytė (mokytoja Nona Kalvaitienė), antros klasės mokinė Liepa Žūkaitė (mokytoja Aušra Vilčinskienė), antros klasės mokinė Elinga Bujokaitė (mokytoja Sondra Milušauskaitė), trečios klasės mokinė Daina Mataitė (mokytoja Jūratė Bujokienė), šeštos klasės mokinė Kotryna Veščiovaitė, šeštos klasės mokinė Danielė Sobol ir septintos klasės mokinė Austėja Katčenkaitė (mokytoja Ilona Bieliukienė).
Šio konkurso tikslas – skatinti mokinius kūrinius atlikti techniškai, meniškai, muzikaliai. Tai reikalauja iš mokinių daug kantrybės, darbo ir ištvermės. Galime pasidžiaugti, kad mūsų mokyklos jaunieji pianistai šiame konkurse pasirodė sėkmingai: 2 vietos laureato diplomus iškovojo Kotryna Veščiovaitė ir Austėja Katčenkaitė (mokytoja Ilona Bieliukienė), 3 vietos laureato diplomus iškovojo Liepa Žūkaitė (mokytoja Aušra Vilčinskienė) ir Elinga Bujokaitė (mokytoja Sondra Milušauskaitė), diplomus pelnė Daina Mataitė (mokytoja Jūratė Bujokienė), Elzė Krasnickaitė (mokytoja Nona Kalvaitienė) ir Danielė Sobol (mokytoja Ilona Bieliukienė). Padėkos raštais buvo apdovanoti Oskaras Krivenokas ir Miglė Koženevskytė (jų mokytoja Nona Kalvaitienė).
Sveikiname jaunųjų pianistų konkurso ,,Etiudas ir ne tik“ dalyvius, juos ruošusius mokytojus bei dalyvių tėvelius!