Druskininkiečių pianistų sėkmė konkurse “Etiudas ir ne tik”

2020 m. vasario 27 dieną Alytaus r. meno ir sporto mokykloje nuskambėjo jau XVII – asis Lietuvos jaunųjų pianistų seminaras – konkursas ,,Etiudas ir ne tik“. Konkurse savo  meistriškumą demonstravo jaunieji atlikėjai iš Alytaus, Vilniaus, Varėnos, Birštono, Kauno, Kėdainių, Jonavos, Šakių, Molėtų, Plungės ir Druskininkų muzikos ir meno mokyklų. Druskininkų M.K. Čiurlionio meno mokyklai atstovavusios mokinės Žemyna Stankauskaitė (3 kl., mokytoja Jūratė Bujokienė), Kotryna Veščiovaitė (5 kl., mokytoja Ilona Bieliukienė) ir Yelizaveta Kazaryna (7 kl., mokytoja Sondra Milušauskaitė) tapo konkurso laureatėmis, o Donata Juknevičiūtė (1 kl., mokytoja Nona Kalvaitienė), Artautė Pučkutė (2 kl., mokytoja Nona Kalvaitienė) ir Jorūnė Katauskaitė (4 kl., mokytoja Nona Kalvaitienė) buvo apdovanotos diplomais. Džiaugiamės, kad visos šešios mūsų mokyklos pianistės savo programą atliko techniškai tvarkingai, muzikaliai ir įtaigiai.
Pertraukos metu konkurso dalyvių laukė nuotaikinga edukacinė programėlė “Koliažas“ ir labai skanios rėmėjų vaišės. Mokytojai savo kompetencijas tobulino kvalifikaciniame seminare “Dėmesio lavinimas pradiniame ugdyme“.
Jauniesiems pianistams šis seminaras – konkursas puiki proga pasitikrinti savo jėgas, pirštukų miklumą ir bėglumą, įgyti dar didesnės motyvacijos, o jų pedagogams pasisemti gerosios patirties, kurią galės kūrybiškai taikyti ugdydami jaunuosius talentus.
Dėkojame mokinių tėveliams už palaikymą, rūpestį ir kantrybę.