Druskininkų Mikalojaus Konstantino Čiurlionio meno mokyklos stygininkų koncertas Druskininkų globos ir slaugos namuose

2020 m. vasario 5 d. Druskininkų M. K. Čiurlionio meno mokyklos muzikos styginių skyriaus mokiniai aplankė ir dovanojo koncertą Druskininkų globos ir slaugos namų gyventojams. Tai išties neeilinis įvykis šių namų gyventojams.
    Koncerto programa buvo įvairi – nuo baroko iki bliuzo. Kiekvieno atlikėjo pasirodymas buvo dėmesingai išklausytas ir palydėtas šiltomis ovacijomis. Prie klausytojų buvo prisijungęs ir visas personalas. Vyravo šilta ir jauki atmosfera, džiugi nuotaika. Koncerto pabaigoje klausytojai jauniesiems atlikėjams nestokojo gerų žodžių ir pagyrų. 
    Pasak įstaigos soc. darbuotojos Vitalijos Bulkevičienės, tokie koncertai gyventojams suteikia daug džiaugsmo, paįvairina kasdienį jų gyvenimą, bei ilgam palieka gerą įspūdį. Tokiems pasirodymams globos ir slaugos namų durys visada atviros.
    Tuo pačiu meno mokykla džiaugasi savo jaunaisiais atlikėjais: smuikininkais – Liepa Dainauskaite, Milana Deksnyte, Faustu Pauliuku ir jų mokytoja – eksperte Egle Sakavičiene; gitaristais Gabijum Gelgota, Ivanu Galkinu, Dominyku Lukošiūnu, Augustu Butkevičium, Motiejum Žūku ir jų mokytoju Saulium Vilpišausku. Nuoširdžiai dėkoja fortepijono vyr. mokytojai Aušrai Vilčinskienei už puikų akomponavimą jauniesiems solistams.