Edukacinis renginys ” Diena su dailininku “

Antradienio popietę Druskininkų M. K. Čiurlionio meno mokyklos V. K. Jonyno dailės skyriaus parodų salėje įvyko edukacinis renginys „ Diena su dailininku “. Mokinius aplankė charizmatiška menininkė iš pajūrio Eglė Lipinskaitė. Ji yra žinoma akvarelistė, garsėjanti žirgų piešimu. „Tapau – vadinasi, gyvenu. Toks moto lydi mane visur ir visada. Tapau akrilu ant drobės, akvarele ant įvairaus popieriaus, tekstiliniais dažais ant šilko, be galo mėgstu eksperimentuoti. Tapau, nes man tai miela, jautru, šviesu ir tyra. Procese kaskart atsiranda naujos temos, ieškojimai. Negaliu trypčioti vietoje, norisi augti, tobulėti, kurti,“ – kalbėjo visur spėjanti menininkė.
V. K. Jonyno dailės skyriaus mokiniai ne tik susipažino su dailininke Egle Lipinskaite, sužinojo žirgų, arklių, ponių piešimo subtilybių, uždavė daugybę klausimų, bet dar ir turėjo galimybę išbandyti įgytas žinias praktiškai. Dailininkei vadovaujant, vyresnių klasių mokiniai pagilino akvarelės technikos liejimo žinias. Rezultatai buvo puikūs, nustebino ir pačius jaunuosius kūrėjus.
Mokyklos direktorė Ona Olšauskienė įteikė padėką Eglei Lipinskaitei už nuoširdų bendradarbiavimą. Planuojama, kad šis gražus, reikšmingas renginys taps tradicija. Atvykę skirtingų sričių menininkai dalinsis patirtimi, o mokyklos mokiniai turės galimybę ne tik susipažinti su profesionaliais menininkais bet ir kurti kartu.