Grand Prix – Druskininkų M.K. Čiurlionio meno mokyklai

2020 m. spalio 28 d. Alytaus r. meno ir sporto mokykloje (Daugai) vyko XI Lietuvos jaunųjų atlikėjų konkursas “Sentimentai valsui 2020“, kuriame dalyvavo atlikėjai solistai instrumentalistai ir ansambliai iš Vilniaus, Panevėžio, Trakų, Prienų, Ukmergės,Rudaminos, Alytaus ir Druskininkų muzikos bei meno mokyklų. Visi konkurso dalyviai turėjo atlikti po vieną laisvai pasirinktą kūrinį – valsą.
Šiame konkurse Druskininkų M.K. Čiurlionio meno mokyklą atstovavo mokinės Neila Matulevičiūtė 2 kl.(mokytoja Nona Kalvaitienė), Elzė Krasnickaitė 4 kl. (mokytoja Nona Kalvaitienė), Jorūnė Katauskaitė 5 kl.(mokytoja Nona Kalvaitienė) ir Austėja Katčenkaitė 7 kl.(mokytoja Ilona Bieliukienė). Mūsų jaunosios pianistės valsus atliko techniškai, muzikaliai, įtaigiai ir konkursui pasibaigus sulaukė gerų žinių. Elzė Krasnickaitė (mokytoja Nona Kalvaitienė) tapo diplomante. Neila Matulevičiūtė ir Jorūnė Katauskaitė (jų mokytoja Nona Kalvaitienė) iškovojo laureato diplomus. Labai džiaugiamės ir didžiuojamės, kad šiame konkurse ypatinga sėkmė lydėjo Austėją Katčenkaitę (mokytoja Ilona Bieliukienė). Ji atliko M.K. Čiurlionio “Valsą“ F-dur ir tapo konkurso nugalėtoja, iškovojo Grand Prix.
Visoms konkurso dalyvėms ir jų mokytojoms linkime didelės sėkmės ir džiaugiamės puikiais jų pasiekimais! Nuoširdus ačiū mokinių tėveliams už kantrybę ir palaikymą viso konkurso metu!