19th Ave New York, NY 95822, USA
II RESPUBLIKINIS JAUNŲJŲ ATLIKĖJŲ KONKURSAS “RUDENS POP – JAZZ”

2021 m. lapkričio 20 d. Vilniuje Šv. Kotrynos bažnyčioje vyko II respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas ,,Rudens Pop – Jazz“, kurį organizavo Vilniaus Ąžuoliuko muzikos mokykla. Populiarioji muzika, džiazas – tai stiliai, kurie ypač domina ir žavi jaunuosius atlikėjus, taigi į šį konkursą sugužėjo tikrai nemažas būrys jaunųjų atlikėjų iš visos Lietuvos meno ir muzikos mokyklų. Konkurse galėjo dalyvauti solistai – instrumentalistai ir instrumentiniai ansambliai.
Konkurso dalyvių pasirodymus vertino džiazo pianistas, kompozitorius ir pedagogas Andrej Polevikov, Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos pedagogas Gintaras Mockus, pianistas, kompozitorius ir pedagogas Rytas Lingė ir Vilniaus ,,Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos pedagogė Daiva Tumėnaitė – Vizgirdienė.
Druskininkų Mikalojaus Konstantino Čiurlionio meno mokyklą šiame konkurse atstovavo fortepijoninis duetas Austėja Katčenkaitė (8 klasė) ir Evija Buraitė (NU programa). Duetą paruošė mokytoja Ilona Bieliukienė.
Konkursui pasibaigus sulaukėme puikių žinių, mūsų mokyklos fortepijoninis duetas buvo apdovanotas laureato diplomais, atminimo dovanėlėmis ir šūksniais ,,bravo“.
Nuoširdžiai sveikiname Austėją, Eviją, jų mokytoją ir tėvelius. Džiaugiamės ir didžiuojamės. Juk, kaip sakė maestro M. Rostropovičius – ,,Išgyvenimai, kuriuos suteikia muzika, daro sielą atviresnę viskam – ir grožiui, ir žmonėms ir santykiams su šeima ar draugais…“.