19th Ave New York, NY 95822, USA
III respublikinis šakių miesto pianistų konkursas

2021 m. gegužės 25 d. Šakių meno mokykla organizavo virtualų III – ąjį respublikinį Šakių miesto pianistų konkursą, kuriame dalyvavo virš 200 atlikėjų iš įvairių Lietuvos meno bei muzikos mokyklų. Konkursų didžiausias privalumas visada buvo ir yra tai, kad jaunieji atlikėjai, besiruošdami konkurso pasirodymui mokosi daug sparčiau ir tikslingiau, nes turi konkretų tikslą. Pasikeitusios mokymo ir mokymosi sąlygos neįtakojo nei mokytojų užsidegimo auginant jaunuosius atlikėjus, nei pačių atlikėjų noro muzikuoti.
Šiame konkurse dalyviai buvo skirstomi į grupes pagal klases ir pogrupius pagal atliekamo kūrinio žanrą. Druskininkų Mikalojaus Konstantino Čiurlionio meno mokyklą atstovavo ir puikiai pasirodė jaunieji pianistai:
1 vietos laureato diplomą pelnė Kotryna Veščiovaitė (šešta klasė), 2 vietos laureato diplomą pelnė Danielė Sobol (šešta klasė), 3 vietos laureato diplomą pelnė Austėja Katčenkaitė (septinta klasė). Jų mokytoja Ilona Bieliukienė.
3 vietos laureatų diplomus iškovojo dvi mokytojos Nonos Kalvaitienės mokinės, tai Artautė Pučkutė (trečia klasė) ir Elzė Krasnickaitė (ketvirta klasė).
Oskaras Krivenokas (antra klasė, mokytoja Nona Kalvaitienė) ir Milena Juodeškaitė (šešta klasė, mokytoja Liudmila Kotova) buvo apdovanoti padėkos raštais.
Sveikiname mūsų mokyklos mokinius, kurie šauniai pasirodė šiame konkurse, juos ruošusius mokytojus ir tėvelius!