Smuikininkų ansamblis – respublikinio festivalio laureatai!

2017 m. gruodžio 6 d. Kaune, J. Naujalio muzikos gimnazijoje vyko XVIII – asis Lietuvos muzikos ir meno mokyklų styginių instrumentų festivalis ARCO.
Šiame festivalyje tarp 88 solistų ir ansamblių, susirinkusių iš visos respublikos, dalyvavo ir Druskininkų M. K. Čiurlionio meno mokyklos muzikos skyriaus smuikininkų ansamblis (vadovė Eglė Sakavičienė). Jaunesniųjų grupė kartu su akordeono specialybės mokiniu Vakariu Stankausku (mokyt. Lina Dunauskytė) atliko Segėjaus Bredžio pjesę ,,Vasaros vakaras“ (aranžuotė Algio Sakavičiaus). Vyresniųjų grupė ir pianistė Evija Buraitė (mokyt. Ilona Bieliukienė) muzikavo Frederiko Šopeno Temą iš Fantazijos Imprompto op.66.
Abi grupės pasirodė įtaigiai ir ryškiai. Na, o emocionalus ir nuotaikingas jaunesniųjų grupės muzikavimas komisijos buvo įvertintas kaip vienas ryškiausių festivalio pasirodymų. Mūsų mokiniai tapo laureatais. Tai motyvuoja ir nuteikia tolimesniems pasiekimams.

Nida Galčiūtė, Faustas Pauliukas, Aušrinė Amšiejūtė, Skaistė Žilvytė, Emilija Juškevičiūtė, Upė Pečiukonytė, Neda Bučelytė,
Anesa Mesnikovič, Gabija Raškauskaitė (smuikai), Vakaris Stankauskas (akordeonas), Evija Buraitė (fortepijonas),
Mokytojos Eglė Sakavičienė, Lina Dunauskytė ir Ilona Bieliukienė