III-asis tarptautinis jaunųjų pianistų ir ansamblių konkursas “Musica pianoforte” Prienuose

Birželio 5-7 d. Prienuose vyko III-asis tarptautinis jaunųjų pianistų ir ansamblių konkursas “Musica pianoforte”.
Šis konkursas puiki dovana Lietuvai, mininčiai valstybės atkūrimo šimtmetį. Įspūdinga, kad mūsų kraštą pamatė net 260 jaunųjų atlikėjų iš Lietuvos, Lenkijos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos, Rusijos. Pianistų pasirodymus vertino kompetentinga tarptautinė komisija.Druskininkų M. K. Čiurlionio meno mokyklą konkurse atstovavo trys jaunieji pianistai, tai Augustas Navickas 3 kl. (mokytoja Nona Kalvaitienė), Kotryna Veščiovaitė 3 kl. (mokytoja Ilona Bieliukienė) ir Yelizaveta Kazaryna  5 kl.(mokytoja Sondra Milušauskaitė).
Paskelbus rezultatus, visi trys jaunieji druskininkiečiai sulaukė gerų žinių: savo amžiaus kategorijoje II-osios vietos laureato diplomą pelnė Augustas Navickas (mokyt. Nona Kalvaitienė), III-osios vietos laureato diplomą iškovojo Kotryna Veščiovaitė (mokyt. Ilona Bieliukienė), o Yelizaveta Kazaryna tapo diplomante (mokyt.Sondra Milušauskaitė).
Konkurso metu mokiniai ne tik džiugino visus intelektualia muzika, sutiko naujų draugų, bet ir patobulėjo kaip atlikėjai, pasisėmė naujų idėjų. Didelė  konkurencija dalyvius skatina labai atsakingai ruoštis ir atskleisti savo meistriškumą.
Nuoširdžiai sveikiname jaunuosius pianistus, jų mokytojas, linkime sėkmingų pasirodymų, paklusnių fortepijonų, didžiausias ačiū jų tėveliams už palaikymą, kantrybę ir rūpestį.

Nuotraukoje iš kairės: Yelizaveta Kazaryna, Sondra Milušauskaitė,
Augustas Navickas, Nona Kalvaitienė,
Kotryna Veščiovaitė, Ilona Bieliukienė.