Respublikinis moksleivių chorų festivalis “Dainų mozaika”

Gegužės 20 d. Druskininkų M. K. Čiurlionio meno mokyklos jaunių choras (vadovė I. Vagnoriūtė, chormeisterė V. Mieščionaitienė, koncertmeisteris D. Juškevičius) dalyvavo respublikiniame moksleivių chorų festivalyje “Dainų mozaika”.
Festivalį 2004 m. pradėjo organizuoti vaikų choras „Ugnelė“ ir šiemet metė sau iššūkį: ar pavyks surinkti 100 vaikų chorų ir taip Lietuvos šimtmečio akivaizdoje pasakyti, kad mūsų daug ir mes visi labai mylim Lietuvą?
Renginys vyko vienoje geriausių koncertinių erdvių – Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje ir pritraukėįvairiausius chorus – nuo tų, kurie garsina Lietuvą tarptautiniuose konkursuose iki tų, kurie kol kas yra pasirodę tik savo miestelių bendruomenėms.Kiekvienas choras turėjo atlikti po 3 kūrinius, vieną iš jų skirti Lietuvos šimtmečiui. Puikiai nuskambėjo choro atliekamos dainos “Nupiešiu”, “Senos mašinos”, “Syahamba”. Dainą, skirtą Lietuvai, pristatė Austėja Katčenkaitė.
Prasmingai praleistas laikas dainuojant ir klausantis bendraamžių neprailgo, choras pasisėmė neįkainojamos patirties ir puikių emocijų.