Lietuvos jaunųjų atlikėjų festivalis-konkursas “Linksmieji pasažai”

Š. m. birželio 11d. Vilniaus mokytojų namuose vyko Lietuvos jaunųjų atlikėjų festivalis-konkursas “Linksmieji pasažai“, kurį organizavo VšĮ “Muzikos forumas“. Festivalyje-konkurse dalyvavo daug pianistų-solistų, fortepijoninių ansamblių ir kamerinių ansamblių iš įvairių Lietuvos muzikos ir meno mokyklų. Moksleiviai turėjo atlikti du laisvai pasirinktus skirtingo charakterio ir tik originalius kūrinius. Mokinių pasirodymus vertino kompetentinga komisija, kurios pirmininkė Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos mokytoja ekspertė Albina Šikšniūtė.
Mūsų mokyklai konkurse atstovavo pianistės Kotryna Veščiovaitė IV kl. ir Austėja Katčenkaitė V kl. (mokytoja Ilona Bieliukienė). Mokinės savo programą atliko puikiai, buvo įvertintos bei pastebėtos festivalio-konkurso komisijos narių, sulaukė gražių atsiliepimų ir aukštų įvertinimų už profesionalų savo programos atlikimą. Kotryna Veščiovaitė ir Austėja Katčenkaitė tapo laureatėmis ir buvo pakviestos koncertuoti Chodkevičių rūmuose. Abi mokinės džiaugiasi pasiektais aukštais rezultatais bei gautomis rėmėjų dovanomis, o jų mokytoja labai didžiuojasi savo darbščiomis, iššūkių nebijančiomis mokinėmis. Didelė konkurencija skatina labai atsakingai ruoštis ir atskleisti savo meistriškumą.
Nuoširdžiai sveikiname mūsų mokyklos jaunąsias pianistes, jų mokytoją, linkime sėkmės ir tolimesniuose pasirodymuose. Nuoširdžiai dėkojame mokinių tėveliams už kelionę, kantrybę ir palaikymą viso konkurso metu.