Lietuvos projekto “Ritmuojame ir kuriame kartu“ III etapo baigiamasis koncertas “Tu, vaikyste, nuostabi“

Lietuvos projektas “Ritmuojame ir kuriame kartu“, vykstantis jau antrus metus, buvo skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo 100 – mečiui ir Vilniaus Karoliniškių muzikos mokyklos 45 – mečiui. Projekto sumanytoja ir organizatorė – Vilniaus Karoliniškių muzikos mokykla. Projekto globėjai – Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis, Lietuvos Respublikos Seimo narys Algis Strelčiūnas.
Projekte dalyvavo 956 mokiniai, 102 mokytojai iš 13 – os ugdymo įstaigų: Lietuvos muzikos ir meno mokyklų, progimnazijų, gimnazijų, lopšelių – darželių. Džiugu, kad šiame projekte aktyviai dalyvavo mūsų mokyklos solfedžio dalyko II – III klasių mokiniai: Milana Deksnytė, Smiltė Vitkauskaitė, Eivinas Marcelis, Elzė Krasnickaitė, Liucija Kuzmickaitė, Augustė Gudavičiūtė, Ernesta Frėzaitė, Titas Griškevičius ir Ignas Veselovas (mokyt. V. Mieščionaitienė).
Lapkričio 19 d. projekto “Ritmuojame ir kuriame kartu“ III – iąjį etapą vainikavo baigiamasis koncertas “Tu, vaikyste, nuostabi“, kuris vyko Lietuvos parodų ir kongresų centre “Litexpo“.
Tokie projektai ir dalyvavimas juose skatina aktyviau dirbti, mokiniams didėja mokymosi motyvacija, solfedžio dalykas tampa daug įdomesnis, kūrybiškesnis. Tai puiki galimybė bendrauti ir bendradarbiauti respublikos mokytojams ir mokiniams. Visi dalyviai tikisi, kad šis projektas tęsis ir turėsime dar vieną progą kartu ritmuoti, dainuoti, pademonstruoti savo meninius gebėjimus.

Straipsnį parengė Druskininkų M. K. Čiurlionio meno mokyklos mokytoja metodininkė
Vilija Mieščionaitienė