Muzikinė viktorina ,,Skambančios spalvų jūros“

Balandžio 26 d. Druskininkų M. K. Čiurlionio meno mokykloje įvyko tradicinė bendrojo ugdymo mokyklų 5 – 8 klasių mokinių muzikinė viktorina “Skambančios spalvų jūros“ skirta M. K. Čiurlioniui. Per šimtą metų M. K. Čiurlionio kūrybos tyrinėtojai tik patvirtino – “genijaus sukurtos muzikos garsuose tarsi iškyla vaizdai, o paveikslai…skambantys, dainuojantys“.
Viktorinoje dalyvavo “Atgimimo“, “Saulės“ pagrindinės mokyklų, Viečiūnų ir Leipalingio progimnazijų mokiniai, kurie susirinko  parungtyniauti su kitų mokyklų mokiniais, įsivertinti savo žinias apie M. K. Čiurlionį ir jo kūrybą, pasisemti patirties. Viktorinos dalyviai turėjo atsakyti į 10 teorinio testo klausimų ir atpažinti 10 M. K. Čiurlionio muzikos kūrinių iš klausos. Geriausiai atlikti užduotis pavyko “Atgimimo“ mokyklos 7b kl. mokiniui Augustui Navickui, kuris iškovojo I-ąją vietą (mokytoja R. Balkaitienė). II-ąją ir III-ąją vietas pasidalino Viečiūnų progimnazijos 8 klasės mokinės: Luka Žėkaitė  ir Ūla Kantautaitė (mokytoja K. Uteševa).

Sveikiname nugalėtojus ir dėkojame visiems viktorinoje dalyvavusiems mokiniams bei jų mokytojoms. Muzikinę viktoriną “Skambančios spalvų jūros“ organizavo Druskininkų administracijos Švietimo skyrius kartu su Druskininkų M. K. Čiurlionio meno mokykla.
Druskininkų M. K. Čiurlionio meno mokyklos mokytoja metodininkė Vilija Mieščionaitienė